i-modnie.pl

i-modnie.pl – moda, uroda. lifestyle

papierośnica
Zakupy

Elegancka papierośnica dla eleganckiego mężczyzny

Palenie papierosów oczywiście szkodzi zdrowiu. Ale jeśli już ktoś pali to robić może to w dobrym stylu. Mowa tu o korzystaniu z różnego rodzaju eleganckich akcesoriów do palenia. Wśród nich wymienić można przede wszystkim zapalniczkę oraz papierośnicę. Osoba paląca z pewnością będzie dużo lepiej prezentować się wyjmując papierosa z eleganckiej papierośnicy niż ze zwykłej paczki. Dlatego każdy palący mężczyzna, dla którego ważny jest styl i odpowiedni szyk powinien posiadać papierośnicę.

Papierośnica oznaką stylu

Kupując różnego rodzaju produkty zawsze zwraca się uwagę na opakowanie. Podobnie kiedy wręcza się komuś prezent to zawsze jest on zapakowany w eleganckie opakowanie. Tak samo może, a nawet powinno być z papierosami. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja, w której wyjmuje się papierosa z eleganckiej papierośnicy niż ze zwykłej paczki papierosów. Fakt posiadania takiej papierośnicy często świadczy o tym, że mężczyzna posiada odpowiednią klasę. Śmiało można powiedzieć, że taka papierośnica z grawerem jest wyznacznikiem stylu. Faktem jest także to, że taka papierośnica dodaje prestiżu. Jest to bowiem gadżet, który najczęściej kojarzy się z mężczyznami bardziej zamożnymi, zajmującymi istotne stanowiska zawodowe.

Wybór papierośnicy

Na rynku dostępne są różne papierośnice. Bardzo dobrze prezentuje się zwłaszcza papierośnica z grawerem. Taki produkt oferuje choćby sklep sovenir.pl. Dostępne papierośnice wykonane mogą być z różnych materiałów. Polecić można zwłaszcza papierośnicę wykonaną z wysokiej jakości aluminium. Jest to materiał trwały i wytrzymały, a do tego bardzo dobrze się prezentujący. Także pod względem kolorystki wybór papierośnic jest szeroki. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza papierośnice w kolorze czarnym lub srebrnym. Wynika to głównie z faktu, iż papierośnice w tym kolorze prezentują się niezwykle elegancko. Dodatkowo oferowane przez sovenir.pl papierośnice pakowane są w eleganckie pudełko prezentowe. Zakup takiej papierośnicy może być zatem idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Jeśli chodzi o pojemność to mieszczą one standardowo 20 sztuk papierosów.

Inne akcesoria dla osoby palącej

Nie tylko papierośnica z grawerem to produkt, który świadczy o dobrym stylu osoby palącej. Warto także zainwestować w dobrej jakości zapalniczkę z grawerem. Produkowane są one z różnych materiałów i w różnych kolorach. Dlatego każdy ma możliwość wyboru takiego modelu, który najlepiej spełniać będzie indywidualne oczekiwania. Uwagę zwrócić można choćby na zapalniczki wykonane ze stali polerowanej na wysoki połysk.