i-modnie.pl

i-modnie.pl – moda, uroda. lifestyle

papierośnica
Zakupy

Elegancka papierośnica dla eleganckiego mężczyzny

Palenie papierosów oczywiście szkodzi zdrowiu. Ale jeśli już ktoś pali to robić może to w dobrym stylu. Mowa tu o korzystaniu z różnego rodzaju eleganckich akcesoriów do palenia. Wśród nich wymienić można przede wszystkim zapalniczkę oraz papierośnicę. Osoba paląca z pewnością będzie dużo lepiej prezentować się wyjmując papierosa z eleganckiej papierośnicy niż ze zwykłej paczki. Dlatego każdy palący mężczyzna, dla którego ważny jest styl i odpowiedni szyk powinien posiadać papierośnicę.

Papierośnica oznaką stylu

Kupując różnego rodzaju produkty zawsze zwraca się uwagę na opakowanie. Podobnie kiedy wręcza się komuś prezent to zawsze jest on zapakowany w eleganckie opakowanie. Tak samo może, a nawet powinno być z papierosami. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja, w której wyjmuje się papierosa z eleganckiej papierośnicy niż ze zwykłej paczki papierosów. Fakt posiadania takiej papierośnicy często świadczy o tym, że mężczyzna posiada odpowiednią klasę. Śmiało można powiedzieć, że taka papierośnica z grawerem jest wyznacznikiem stylu. Faktem jest także to, że taka papierośnica dodaje prestiżu. Jest to bowiem gadżet, który najczęściej kojarzy się z mężczyznami bardziej zamożnymi, zajmującymi istotne stanowiska zawodowe.

Wybór papierośnicy

Na rynku dostępne są różne papierośnice. Bardzo dobrze prezentuje się zwłaszcza papierośnica z grawerem. Taki produkt oferuje choćby sklep sovenir.pl. Dostępne papierośnice wykonane mogą być z różnych materiałów. Polecić można zwłaszcza papierośnicę wykonaną z wysokiej jakości aluminium. Jest to materiał trwały i wytrzymały, a do tego bardzo dobrze się prezentujący. Także pod względem kolorystki wybór papierośnic jest szeroki. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza papierośnice w kolorze czarnym lub srebrnym. Wynika to głównie z faktu, iż papierośnice w tym kolorze prezentują się niezwykle elegancko. Dodatkowo oferowane przez sovenir.pl papierośnice pakowane są w eleganckie pudełko prezentowe. Zakup takiej papierośnicy może być zatem idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Jeśli chodzi o pojemność to mieszczą one standardowo 20 sztuk papierosów.

Inne akcesoria dla osoby palącej

Nie tylko papierośnica z grawerem to produkt, który świadczy o dobrym stylu osoby palącej. Warto także zainwestować w dobrej jakości zapalniczkę z grawerem. Produkowane są one z różnych materiałów i w różnych kolorach. Dlatego każdy ma możliwość wyboru takiego modelu, który najlepiej spełniać będzie indywidualne oczekiwania. Uwagę zwrócić można choćby na zapalniczki wykonane ze stali polerowanej na wysoki połysk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *