i-modnie.pl

i-modnie.pl – moda, uroda. lifestyle

Lifestyle Uroda

Najmodniejsze stylizacje na paznokciach – oto najpopularniejsze efekty!

Lakiery hybrydowe dają nam możliwość tworzenia niezwykłych stylizacji. Mamy do wyboru nie tylko masę kolorów, ale też pyłki, ozdoby, efekty itp.. Dzięki temu możemy wyczarować unikatowe stylizacje, które ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Efektów jest naprawdę dużo, aż czasem trudno ogarnąć wszystkie możliwości! Dziś przybliżymy Wam te najpopularniejsze, które warto mieć a oku! Zainspiruj się i stwórz na swoich paznokciach coś, co jeszcze nigdy tam nie było!

Najmodniejsze lakiery hybrydowe na lato – najciekawsze propozycje

Marki lakierów do paznokci wypuściły na przestrzeni lat mnóstwo kolekcji. Dlatego obecnie lakiery nie są już tylko o danym kolorze, ale mają różne dodatki. Obecnie bardzo modne stały się lakiery “nakrapiane”. Są to różnokolorowe produkty, które mają w sobie czarne kropeczki. Na paznokciach wyglądają jak faktura kamienia! To prosty sposób na zjawiskowe paznokcie, a jednocześnie nieoczywiste! Nieprzerwanie duża popularnością cieszą się wszelkie brokatowe i błyszczące lakiery. Obecnie możemy dostać je w pełni kryjące i mieniące się tysiącami kolorów! Koniecznie sprawdź ofertę Semilac! Tutaj więcej informacji: http://lu-cosmetics.com.pl/Semilac-%e2%80%93-marka-ktora-kochaja-kobiety/.

Najmodniejsze ozdoby na paznokcie w lecie

Oprócz samych lakierów o ciekawych wykończeniach i kolorach, możemy postawić także na ozdoby. Mowa tu zarówno o naklejkach, jak i pyłkach czy też malowanych wzorach. Super opcją dla osób, które nie mają dużej wprawy w malowaniu wzorków są specjalne zestawy do ich odbijania! Składają się one z przezroczystego stempla oraz metalowej płytki z wzorami. Wystarczy nałożyć kroplę lakieru na wybrany wzór, przeciągnąć ją po płytce, a następnie za pomocą stempla przenieść obrazek na paznokieć! To naprawdę bardzo łatwe, a efekt jest niesamowity! Do wyboru mamy najróżniejsze płytki z wzorami. Każdy znajdzie coś, co mu się spodoba.

Modne paznokcie takie, jak lubisz!

Obecnie moda rządzi się swoimi prawami. Mamy ogromną dowolność stylów i gustów. Jeśli więc coś Ci się podoba, to idź za tym! Nie trzeba wcale kierować się tym, co mają inni. Tak samo jest ze stylizacją paznokci! Podane przez nas inspiracje są tylko pomysłem, z którego możesz czerpać, ale możesz też wybrać zupełnie co innego. Wyraź siebie poprzez to, co nosisz, lubisz i jak malujesz paznokcie! Jest tak wiele możliwości, że na pewno wybierzesz coś, co będzie dla Ciebie idealne i w czym będziesz się tak właśnie czuć!