i-modnie.pl

i-modnie.pl – moda, uroda. lifestyle

Moda

Dlaczego zegarki Adriatica są tak popularne?

Z czym kojarzy się marka Adriatica? Niewątpliwie z luksusem, wysoką jakością wykonania, zastosowaniem nowoczesnych technologii i zróżnicowanego wzornictwa. To szwajcarska jakość i precyzja, która dzięki atrakcyjnej ceny zakupu cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony kobiet, jak i mężczyzn. Aktualnie zegarki Adriatica sprzedawane są w wielu krajach na całym świecie i tym samym stanowią poważną konkurencję dla innych, równie rozpoznawalnych brandów zajmujących się sprzedażą czasomierzy.

Wysoka jakość wykonania jako podstawowa zaleta zegarków Adriatica

Zegarki Adriatica produkowane są z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali szlachetnej lub tytanu, dzięki czemu zaskarbiły sympatię osób stawiających na pierwszym miejscu jakość jako podstawowy wyróżnik. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele z tytanu, szczególnie u klientów uczulonych na nikiel. Ponadto, są lekkie, dzięki czemu nie powodują uczucia zmęczenia, nawet przy całodziennym noszeniu. Większość modeli zegarków Adriatica jest pokrytych elastycznym szkłem mineralnym. Tylko w niektórych obecne jest szkło szafirowe, które w branży zegarmistrzowskiej uznawane jest za najbardziej poszukiwane i cenione, głównie z powodu niekwestionowanej odporności na zarysowania.

Co więcej, zegarki tego brandu wyposażone są w szwajcarskie mechanizmy ETA i SELITA – z automatycznym i ręcznym naciągiem. A ich wysoką jakość wykonania potwierdzają elitarne certyfikaty Swiss Made, które przyznawane są wyłącznie tym firmom, które kontynuują wiekowe tradycje regionu wraz z pochodzącymi materiałami.

Styl zegarków Adriatica

Godna podkreślenia jest również stylistyka zegarków Adriatica. W ofercie producenta od lat niezmienną popularnością cieszą się modele utrzymane w ponadczasowym wzornictwie. Mowa oczywiście o pozłacanych czasomierzach, które ponad wszystko wyróżniają się eleganckim i wytwornym charakterem. Niemniej atrakcyjnie prezentują się modele będące połączeniem stali z różowym lub żółtym złotem, których biżuteryjny styl w sposób szczególny zjednał sympatię pań lubiących nowoczesność w wydaniu glamour. W rezultacie, zegarki Adriatica z równie dużym sukcesem sprawdzają się jako uzupełnienie formalnych, jak i codziennych outfitów. Na uwagę zasługuje również kształt kopert, który w wielu przypadkach znacznie odbiega od klasycznie przyjętych. Oprócz tradycyjnej, okrągłej tarczy, na klientów czekają modele z owalnymi i prostokątnymi tarczami w różnych rozmiarach, które bez najmniejszego trudu można dopasować na każdy obwód nadgarstka.