i-modnie.pl

i-modnie.pl – moda, uroda. lifestyle

zegarek ceramiczny
Zakupy

Czas nowej ery, czyli dlaczego warto mieć ceramiczny zegarek?

Nie potrzebujesz już zegarka, który odmierza czas. Godzinę możesz sprawdzić wszędzie. Potrzebujesz zegarka, który jest piękną biżuterią. Dodatkiem, który wyróżni Cię z tłumu i podkreśli Twoją osobowość. Zegarek ceramiczny to diament wśród czasomierzy. Jego dwie charakterystyczne cechy to elegancja i wytrzymałość. Sprawdź, dlaczego warto go mieć.

Kosmicznie szybki czasomierz

W zegarach nowej generacji używa się spieku ceramicznego, który jest nowoczesnym rozwiązaniem technologicznym wykorzystywanym do tworzenia wyjątkowych czasomierzy. Ciekawostką jest to, że materiału używa się również w produkcji samochodów wyścigowych Formuły 1 i przyrządów kosmicznych. To dzięki temu, że spiek jest bardzo lekkim tworzywem. Wykazuje również właściwości antybakteryjne i sprawia, że zegarek ceramiczny nie powoduje otarć i podrażnień skóry. Z tego względu zwiększa się jego funkcjonalność. Ozdoba przestaje być już odświętną biżuterią, ale produktem codziennego użytki, który da się wpisać nawet w sportowy styl właściciela.

Surowiec nieskończoności, czyli się robi takie cuda?

Ceramika użyta do produkcji ma charakter techniczny i nie można jej mylić z ceramiką dekoracyjną. Tworzy ją tlenek cyrkonu, odporny na działanie kwasów, temperatury oraz czynników mechanicznych i chemicznych. Wypalanie w bardzo wysokiej temperaturze dodatkowo gwarantuje wzmocnienie materiału. Zegarek ceramiczny wyposażony jest również w niewielkie, stalowe lub tytanowe elementy. Taki zabieg sprawia, że Twoja nowa biżuteria jest wysoce odporna na zarysowania i wszelkie uszkodzenia. Spiek ceramiczny staje się więc materiałem przyszłości.

Zegarki ceramiczne – mistrzowie nieśmiertelności

Ekstremalna gęstość i twardość spieku ceramicznego plasują te czasomierze jako produkty z długoletnią linią życia. To zegarmistrzowska odpowiedź na potrzeby rynku, gdzie dłużej chcemy cieszyć się użytecznością produktu i traktować go jako indywidualny talizman. To idealny zegarek. Nie tylko dla Ciebie, ale też dla kogoś, kogo bardzo cenisz. Lekka konstrukcja daje komfort noszenia bez ryzyka uszkodzeń. Nosisz go, zapominając, że jest na Twojej ręce. Czasomierz nawet po kilku latach wygląda jak nowy. Tarcza nie blaknie i nie musisz wymieniać paska. Klasa zegarków ceramicznych daleko już wykroczyła poza granicę wysokiej jakości.

Czasomierz biżuteryjnej perfekcji

Jest stylowym dodatkiem do stroju i osobowości właściciela. Spiek ceramiczny, dobrze wypolerowany charakteryzuje się dużym połyskiem. Wyróżnia się wysoką estetyką. To zdecydowanie przyciąga wzrok i robi niezapomniane wrażenie. Użycie srebra, złota i malutkich diamencików prezentuje luksus tej ozdoby. Zegarki ceramiczne spotyka się najczęściej w dwóch kolorach: białym i czarnym.  Pierwszy podkreśla czystość materiału. Drugi jest ukłonem w stronę elegancji i prestiżu. Rzeczywisty kolor ceramiki jest biały. Na początku produkowano zegarki tylko w takim odcieniu. Dopiero z czasem za pomocą specjalnej, plazmowej obróbki udało się stworzyć nową, czarną barwę ceramiki. Tradycyjnie, biel wybierają Panie, a czerń mężczyźni, choć nie jest to regułą.

Za co pokochasz ceramiczny zegarek?

Na pewno za to, że udało się go stworzyć, bo to ogromny krok w stronę jubilerskiego piękna i zegarmistrzowskiej perfekcji. A dodatkowo jeszcze wyróżnia się na rynku jako produkt:

  • niezwykłej jakości,
  • wyjątkowo lekki i wytrzymały,
  • o wyjątkowym połysku,
  • kosmicznego pochodzenia,
  • chroniący skórę,
  • nieskończonej żywotności,
  • precyzyjnego odmierzania czasu,
  • symbolizujący luksus.

Zegarki ceramiczne to prawdziwa gratka dla fanów precyzyjnych i niezawodnych mechanizmów, miłośników nowoczesnych i perfekcyjnych rozwiązań oraz osób lubiących się wyróżniać nietuzinkową estetyką. Są symbolem jubilerskiego stylu i zegarmistrzowskiej klasyki.