i-modnie.pl

i-modnie.pl – moda, uroda. lifestyle

Odzież z metką Alpha Industries
Moda

Odzież z metką Alpha Industries – czy warto w nią inwestować?

Mając na uwadze zapewnienie wygody, swobodę oraz niebanalny wygląd odzież sportowa nie ma sobie równych. Producenci robią wszystko, aby zaspokoić wymagania i gusta potencjalnych klientów, gdyż rynek jest bardzo konkurencyjny. Czarem okazuje się, że to dzięki prostocie i minimalizmowi można osiągnąć najwięcej.

Alpha Industries to brand znany wszystkim wielbicielom sportowego stylu. Marka skupia się na ofercie odzieży męskiej wzorowanej stylem militarnym, modnie wplecionym w codzienny, casualowy outfit.

Alpha Industries ma swoje korzenie w USA, a konkretnie w Knoxville w  stanie Tennesee. To tam w 1959 roku powstała mała firma produkująca odzież. Dzięki szerokim koneksjom jednego z właścicieli – Hermana Wayne’a zaczęto realizować produkcję dla służb mundurowych. Pozwoliło to przetrwać firmie Alpha Industries ciężkie początki działalności, zyskała w tym czasie doświadczenie w branży odzieżowej, wyrobiła markę i światową renomę.

Popisowym produktem i ikoną brandu są kurtki pilotki, które szyto dla żołnierzy Departamentu Obrony. Sukces zapewniła firmie wysoka jakość produktu, co było podstawą i warunkiem realizacji kontraktu. Później jakość  stała się już tylko standardem wpisanym w każdy nowy projekt realizowany przez Alpha Industries.

Co proponuje marka?

Alpha Industries to stale rozwijająca się firma, która zatrudnia najlepszych projektantów. Ich zadaniem jest dbanie o szczegóły oraz niezmienną od lat jakość produktów.

Już wiadomo, że kurtka to sztandar firmy. I tak pozostaje do dziś – niezmiennie. Obecne męskie kurtki bomberki z futrzanym kołnierzem to nowoczesny design prototypowej żołnierskiej pilotki. Rynek wymusza także szeroką gamę kolorów: od klasycznych oliwkowych i czarnych odcieni po modne szarości, biel i czerwień.

Alpha Industries obecnie to również wygodne bluzy w przeróżnym wydaniu. Wymagający klient znajdzie tu proste bluzy basic w stonowanych barwach, wkładane przez głowę oraz zasuwane hoodie z modnym nadrukiem logo brandu.

Niebanalny wygląd odzieży to tylko połowa sukcesu. Firma skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji. Gwarantuje to możliwość długotrwałego użytkowania garderoby.

Alpha Industries to marka – legenda, która stawia na styl i minimalistyczny wygląd ozdobiony często jedynie znakiem firmowym. Warte uwagi jest jednak to, że kurtka, T-shirt lub czapka z rozpoznawalnym logo to powiew luksusu i prestiżu dla posiadacza. Dzięki szerokiej ofercie garderoby sportowej można tworzyć ciekawe sety w obrębie jednej, ulubionej marki.