i-modnie.pl

i-modnie.pl – moda, uroda. lifestyle

biustonosz
Moda

Kto powinien nosić biustonosze bez fiszbin?

Wygodne biustonosze bez fiszbin stanowią nie tylko komfortową propozycję dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, ale dla wszystkich pań, które czują awersję do tradycyjnych modeli z tzw. drutami. Są idealnym rozwiązaniem zapewniającym dobre samopoczucie, atrakcyjny wygląd i wysoką jakość wykonania!

Jeśli nie fiszbiny, to co?

Biustonosze bez fiszbin, takie jak np. https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze_Bez-fiszbin-738.html  jak sama nazwa wskazuje, są pozbawione usztywnienia. Rodzi się jednak pytanie, czy jest coś, co je zastępuje? Oczywiście! Producenci tego typu bielizny nie zapomnieli, jak ważnym elementem dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej jest zarówno kobiecy wygląd, jak również niezrównany komfort noszenia. To dlatego, w miejscu występowania fiszbin, stosuje się specjalnie skonstruowane, szerokie pasy okalające tułów, których zadaniem jest optymalne potrzymanie nawet dużych, ciężkich i opadających biustów. Do tego dochodzą odpowiednio szerokie ramiączka oraz formowane termicznie miseczki typu kopa, które nie dość, że w perfekcyjny sposób okalają pierś to dodatkowo nie posiadają żadnych ozdób (przez co mogą być zakładane nawet pod bardzo obcisłe bluzki, bez obaw o odznaczanie się).

Dla kogo biustonosz bez fiszbin?

Czy bezfiszbinowe staniki są polecane dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej – bez wyjątku? Generalnie tak, aczkolwiek w grupie osób szczególnie zainteresowanych ich wyborem są z pewnością dziewczęta, które poszukują dla siebie pierwszego stanika. Bielizna pozbawiona fiszbin jest również świetnym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ich unikatowa konstrukcja, nie posiadająca żadnych usztywnień, nie podrażnia wrażliwych piersi, zapewniając swojej posiadaczce maksymalny komfort i wygodę. Po biustonosze bez fiszbin często sięgają panie z małym lub średnim biustem, gdyż w ich przypadku nie ma konieczności stosowania dużego podtrzymania, dlatego model bez usztywnień w należyty sposób spełnia swoje zadanie.

Poza tym, bielizna bez fiszbin jest polecana pacjentkom po mastektomii. Brak jakichkolwiek usztywnień zapewni im poczucie niezrównanego komfortu, zwłaszcza w pierwszych dniach po zabiegu. Doskonale sprawdzą się również jako bielizna do spania.

Staniki bez fiszbin są również częstym uzupełnieniem stroju sportowego przez aktywne kobiety. Ich wysoka jakość wykonania i zastosowanie specjalnie dobranych materiałów zapewnia idealne przyleganie do skóry oraz wygodę noszenia. Wręcz niewyczuwalne, płaskie szwy nie powodują nieprzyjemnego ucisku, zapewniając dobre samopoczucie – nawet podczas uprawiania forsujących aktywności.